Armada: Preserve.Reserve.Serve
Menu

 

 


Gündem

İndirimli Paketler Armada Teras Armada Gezi Teknesi Armada İstanbul Düğünleri


TRIPADVISOR YORUMLARI

 • “Hersey mükemmel...”
  Belirttiğim gibi hersey mükemmel odalar temiz ve bakımlı,kahvaltı enfes ve otelin bulunduğu konum harika ötesi ama bunlardan ziyade çalışanların içtenliği sanki bir otelde değil evde kaliyormuscasina bir sıcaklık ...

  Murat38, Türkiye

  “en sevdiğim”
  İstanbul da en sevdiğim otellerden biridir. Dernek olarak tüm toplantılarımızı burada yapıyoruz. hizmet mükemmel, personel çok ilgili şehirde her yere yakın . şehir keşfetmeye gelenlere tavsiye ederim.

  YaseminTutal, İstanbul, Türkiye

 • “Tarihi konfor”
  Tarihi yarımadanın kalbinde, harika bir konuma sahip. Personelin yaklaşımı sıcak, insana evindeymiş hissi yaratıyor. Odalar hem konforlu, hem güzel dekore edilmiş. Tam konumuna yakışır şekilde dizayn edilmiş her bir noktası.

  emre m, İstanbul, Türkiye

  “Mükemmel”
  Kaldığım oteller arasında en temiz, sıcak ve konforlu otellerden biri. Personeli güler yüzlü ve yardım sever. Detayları ive konumu ile tatilinizi rahat geçirmenizi sağlayacaktır. Kesinlikle tavsiye ederim...

  Hayal İ, Marmaris, TürkiyeARMADA OTEL ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYOR!

1994 yılından beri, İstanbul’un tarihi merkezinde, konaklama, toplantı ve lokanta hizmetleri sunmakta olan Armada Otel, aşağıdaki görevler için turizm ve otelciliği kendisine meslek edinmiş, deneyimli, genç ve orta (20 - 40) yaş grubu içinde çalışma arkadaşları arıyor:

· RESEPSİYONİST / ÖN BÜRO GÖREVLİSİ
· SERVİS ELEMANI / GARSON
· BELLBOY - ANA GİRİŞ GÖREVLİSİ (Erkek)

Yukarıdaki üç görev için başvuracak adaylarda aranan özellikler: Türkçesi düzgün, İngilizce'yi bilen ve rahatça konuşup yazan, sözlü iletişim becerileri güçlü, güleryüzlü!

· KAT HİZMETLERİ GÖREVLİSİ
· İÇ GÜVENLİK / DEPO SORUMLUSU (Erkek)

Başvurmak isteyenlerin, ayrıntılı özgeçmişlerini ydemir@armadahotel.com.tr e.posta adresine iletmeleri rica olunur.

 
+90 212 455 4455 | info@armadahotel.com.tr
Ana Sayfa | Sayfa başına dön