Armada Otel web sitesinin (www.armadahotel.com.tr) sahibi Armada Uluslararası Otelcilik ve İşletmecilik A.Ş. (bundan böyle “Armada” olarak anılacaktır) olup, bu sitede kişisel bilgilerinizin gizliliğine azami özen gösterilir. Gizlilik Politikamız, ne tür kişisel bilgileri toplayabileceğimizi ve bu bilgileri nasıl kullanabileceğimizi özetlemektedir.

Armada sitesini, herhangi bir kişisel bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal bilgilerimize ulaşabilir, ayrıca sitede bulunan diğer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

1. ARMADA SİTESİNE NE ZAMAN BİLGİ GİREBİLİRSİNİZ?

Armada web sitesi üzerinden kişisel bilgilerinizi vererek kullanacağınız hizmetler sınırlıdır ve aşağıdakilerden ibarettir:

a) ARMADA HABER BÜLTENİ ABONELİĞİ
Armada, oteldeki ilginç etkinlikler ve Armada konuk ve dostları ile paylaşmak istediği konuları içeren bir “E-Bülten”i “Armada Postası” adı altında yayınlamakta olup, ayda bir kaç kez yollanan bu bültene abone olmak isteyenler aşağıdaki sayfadaki kutuya yalnızca e-posta adreslerini bırakırlar:
Türkçe Bülten için: http://www.armadahotel.com.tr/pg/
İngilizce Bülten için : http://www.armadahotel.com.tr/pg_en/ ve
Fransızca Bülten için: http://www.armadahotel.com.tr/pg_fr/

“Armada Postası” aboneliği için bu sitede e-posta adresinin dışında bilgi istenmemektedir. Yukardaki sayfalardaki kutucuklara bırakılan e-posta adreslerinin sahiplerinin rızası ile verildiğinin kanıtlanması için, bırakılan adrese resmi abonesi olduğumuz EuroMessage posta sistemi tarafından bir otomatik teyid mesajı yollanmakta, abonelik ancak posta hesabı sahibinin açılacak sayfaya adını, soyadını ve tercihini belirterek verdiği onaydan sonra tamamlanmaktadır.

Böylece e-posta adresinizi bilen bir başkasının sizin haberiniz olmadan sizi abone kaydetmesi de engellenmiş olmaktadır. Ayrıca aynı mesajda istenirse abonelikten nasıl çıkılacağı da açıklanmaktadır.

b) ARMADA BASIN BÜLTENİ ABONELİĞİ
Bu bülten aboneliği biçimi, Armada Basın Odası’na konulan basın bültenlerinin (http://www.armadahotel.com.tr/pg/pressRoom.asp) kendi posta kutularına da yollanmasını isteyen basın mensupları için öngörülmüş olup, sistem yukarıda açıklandığı biçimde işlemektedir.

c) ÇEVRİMİÇİ REZERVASYON
Armada çevrimiçi rezervasyon sistemi, dünyaca tanınmış, hukuki altyapısı gerek Avrupa Birliği yönergelerine gerek bu yönergelerle eşdeğer koruma sağlayan ABD Safe Harbor İlkelerine ve uluslararası hukuka uygun, Travelclick.net kuruluşunun rezervasyon motoru “i-Stay” üzerinden çalıştırılmaktadır. Bu yüzden Armada üzerinden çevrimiçi rezervasyon yaparken ve ancak hizmeti satınalma aşamasına geldiğinizde kendi inisiyatifiniz ile ilgili forma girdiğinizde veritabanına kaydedilebilecek olan kişisel bilgileriniz (adınız, adresiniz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz) ve kredi kartı bilgileriniz, çok güçlü SSL (Secured Sockets Layer) ve “Encryption” teknolojisi ile güven altına alınmaktadır. Rezervasyon sistemimiz kişisel tercihler ve yaşam stili gibi bunların dışında kalan ve “hassas kişisel bilgi” sayılan verilerinizi kaydetmez. Bu konuda daha ayrıntılı bilgi için bkz:

http://www.travelclick.net/privacy-policy/index.cfm

2. “COOKIE”

Kullandığımız rezervasyon sistemi bir sonraki çevrimiçi rezervasyonunuzda sizi tanımak ve “eski müşteri”lere tanınan ayrıcalıklardan sizi yararlandırabilmek için bilgisayarınıza bir “cookie” gönderir.

3. BİLGİLERİN KORUNMASI

Armada, standart prosedürde toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlarla hiçbir biçimde paylaşmamayı, vermeyi veya satmamayı taahhüt eder. Buna karşılık, TC kanunlarına göre yapılan bir soruşturma kapsamında yetkili adli ve idari mercilerin yine hukuka uygun olarak bu bilgileri görmek istemesi halinde Armada’nın bu bilgileri vermesi ihtimal dahilindedir.

4. KULLANICININ SORUMLULUĞU

Yukardaki koşullar çerçevesinde Armada web sitesine erişmek, gezinmek ve hizmetlerden yararlanarak siteyi kullanmakla bu “Gizlilik Politikası”nı kabul ettiğinizi de belirtmektesiniz. Armada bu politikada her zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Öte yandan Armada web sitesi yoluyla ya da diğer sitelerden verdiğiniz kişisel bilgilerin sizin tarafınızdaki güvenliği, kullandığınız tarayıcıların ve bilgisayarınız ya da taşınabilir iletişim cihazınızın Internet’teki kötüniyetli yazılım ve saldırılardan kendini nasıl koruduğu ile yakından ilintili olup, bu konuda bilinçli bir kullanıcı olarak gereken önlemleri almanız hararetle tavsiye edilir. Armada bu bağlamda meydana gelebilecek hak ihlallerinden sorumlu değildir.

Armada Gizlilik Politikası
Son yenileme: 3 Şubat 2013